Platené služby

NOVINKA!!!!!!

Celoročný chemický peeling BioRePeel Cl3


Biorevitalizácia pokožky tváre aj tela.

BioRePeelCl3 inovatívny dvojfázový produkt s biostimulačným, revitalizačným a peelingovým účinkom, ktorý sa dá aplikovať počas celého roka.

Prípravok BioRePeelCl3 obnovuje a omladzuje pokožku bez injekcií!

Výnimočnosť peelingu spočíva v tom, že sa aplikuje a pôsobí ako peeling, ale súčasne pôsobí aj ako biorevitalizácia. Je vhodný pre tých, ktorý nechcú, alebo nemôžu podstúpiť injekčnú revitalizáciu.

BioRePeelCl3 je dvojfázový a to je jeho ďalšia výnimočnosť.

Prvá fáza – hydrofilná – obsahuje celý rad kyselín, vitamínov a zložiek pre lifting pleti, na ktorých závisí spustenie procesov, ktoré zlepšujú stav pokožky a omladzujú ju.

Druhá fáza – lipofilná – pozostáva z aktívnych látok zodpovedných za zvlhčenie pokožky a obnovu hydro – lipidovej bariéry.

Kombinácia týchto účinných látok Vám umožní účinne bojovať proti starnutiu kože, účinkom ultrafialového žiarenia, pigmentácie a prejavom akné. Základom ošetrenia je mierne odlupovanie pleti v kombinácii so silnou proliferáciou kože a stimuláciou procesov biosyntézy, ktoré pomáhajú obnoviť štruktúru kože.

MIKROIHLIČKOVÁ FRAKČNÁ RÁDIOFREKVENCIA

Nová revolučná anti-agingová  technológia umožňujúca dermálnu voluminizáciu

s prirodzeným efektom výplní a minifaceliftingu nechirurgickým spôsobom

s krátkou dobou hojenia a dlhodobým efektom. Prístroj funguje na princípe

mikroihličkovej frakčnej rádiofrekvencie, kde sa tepelné impulzy dostávajú-

za stáleho monitorovania počítačom-do hlbokých vrstiev pokožky, priamo

ku elastínovým a kolagénovým vláknam,ktoré týmto pôsobením stimulujú

k rastu, čím dochádza k efektívnemu vyhladeniu vrások a napnutiu pokožky.

Prienik tepelnej energie je presne nastaviteľný, čo umožňuje exaktné pôsobenie

na problémových miestach a poškodenie pokožky je len minimálne. K napnutiu

a vyhladeniu tváre dochádza 3 až týždne po zákroku, keď dochádza k novotvorbe

kolagénu a elastínu v pokožke. Ošetrenie je ambulantné, nebolestivé,

bez potreby anestézie, bez vzniku jaziev-ako bezbolestná cesta ku kráse osloví aj

dámy, ktorým strach z bolesti bráni v realizácii sna o kráse v každom veku.

Po ošetrení dochádza k miernemu začervenaniu ustupujúcemu do 1-2 hodín,

ďalšie ráno je možné použiť make- up. U mladších žien postačuje jedno

ošetrenie, u žien v zrelšom veku sa odporúčajú 2-3 ošetrenia, liftingový efekt

sa prejaví cca o 2 mesiace po zákroku, spevnenie je evidentné už za 2-3 týždne

a postupne sa zlepšuje. Výsledkom je napnutie a spevnenie povisnutých kontúr

tváre, redukcia aj hlbších vrások, rovnako aj vrások v tesnejšom okolí očí,  

zlepšenie hydratácie, korekcia jaziev, strií a pigmentácií.

www.youtube.com/watch?v=tt0A10wCR6w

Intenzívne pulzné svetlo (IPL)

Najnovšia metóda na odstraňovanie nežiaduceho ochlpenia, akné, stareckých a pigmentových škvŕn a na fotorejuvenizáciu pleti. Pracuje na princípe premeny intenzívneho svetla na tepelnú energiu. Vodné chladenie skľudňuje pokožku a obmedzuje nepríjemné pocity na minimum. Liečbu je potrebné opakovať cca 4-6 krát s odstupom 4-6 týždňovJe vhodná v akomkoľvek veku a pre akýkoľvek typ pleti.

Výhody: Metóda je neinvazívna, nevyžaduje anestéziu, u citlivejších osôb je možný pocit štipnutia pri jednotlivom záblesku. Pred samotným ošetrením  realizujeme vstupné vyšetrenie (anamnéza, zistenie možných kontraindikácií ošetrenia, presné určenie typu pleti... ) a následne test, ktorý zistením optimálnej dávky eliminuje riziko komplikácií.
Ošetrenie trvá 15-30 minút, podľa veľkosti ošetrenej plochy.
Ihneď po ošetrení len výnimočne vzniká mierne začervenanie, ktoré do niekoľkých hodín vymizne, ihneď po zákroku je možné sa nalíčiť

Mikroihličkovanie(Microneedling)

Novinka

Aktivuje v pokožke tvorbu vlastného kolagénu s dlhodobým efektom a spúšťa kaskádu omladzujúcich procesov v koži.Vhodná pre všetky typy plati a každý vek

Rieši:

Starnutie kože: spomaluje nástup procesu starnutia

Omladenie pokožky: v dekolte, na tvári, krku, chrbátoch rúk, zvyšuje pružnosť pokožky a vyhladzuje jemné línie a vrásky, zmenšuje póry, zmenšuje hĺbku výrazných vrások

Jazvy po akné: zlepší vzhľad jaziev po akné

Vypadávanie vlasov:podporuje rast vlasov a výživu vlasových folikulo

Ošetrenie je možné realizovať na opálenú pokožku, na hyperpigmentácie, pri stratách pigmentu, na tenkú pokožku aj na ciltivú oblasť dolných viečok, krku, dekoltu aj na chrbáty rúk. Výhodou je výrazné zvýšenie vstrebávania vštkých na pokožku aplikovaných príprakvkov až o 85% a krátka doba hojenia-cca 24-72hodí

Ako sa ošetrenie prevádza: 

Pomocou "pera" s nástavcom  s drobnými pravidelne sa do nastaviteľnej hĺbky vysúvajúcimi ihličkami sa do pokožky aplikuje kyselina hyalurónová, rozoky a gély s obsahom stimulujúcich látok - podľa typu pokožky a problému. Táto technológia vytvára mierne prechodné poškodenie kože- drobné kanáliky tým, že sa v určitých vrstvách kože vytvoria tisíce drobných vpichov. Nedochádza k závažnému poškodeniu epidermy a je možné ho použiť na všetky typy pleti. Telu vlastná podpora regenerácie a tvorba vlastného kolagénu vedie k lepším a trvalejším výsledkom. Telo stimuluje tvorbu vlastného kolagénu a elastínu vďaka proliferácii fibroblastov, výsledkom je mladistvý vzhľad spôsobený vyplnením pleti zvnútra.Pri ošetrení je možné použiť kmeňové bunky, vitamíny, kyselinu hyalurónovú a ďalšie látky priamo na pokožku, z ktorej sa drobnými kanálikmi dostanú do hlbokej vrstvy kože bez nutnosti vpichu injekčnou ihlou.Po ošetrení dochádza spravidla k začervenaniu ako po spálení slnkom, na druhý deň je možné v prípade potreby použiť make-up.

Rádiofrekvencia

Svetová novinka v omladzovaní tváre, kde pôsobením rádiofrekvenčných vĺn dochádza ku zlepšeniu pleti už po prvom ošetrení.
Princípom ošetrenia je prehriatie pokožky do hlbšej vrstvy, čím dochádza ku novej tvorbe kolagénových vlákien. Ošetrenie je bezbolestné, trvá 25-30 minút.
Ošetrenie, tak ako aj pri iných omladzovacích procedúrach, nie je jednorazové a treba ho aspoň 3 krát zopakovať. Efekt sa prejaví napnutím kože, vyhladením vrások, je možné ho nazvať i nechirurgickým faceliftingom. Pôsobením novej technológie sa zlepší kondícia kože o 5-10 rokov.


Lekársky chemický peeling
- riešenie akné, mastnej pleti, hyperpigmetácií.

Chemický peeling je celosvetovo veľmi rozšírená a obľúbená metóda, ktorá sa využíva na liečbu jemných i hlbších vrások, odstránenie pigmentových zmien na koži, redukciu jaziev po akné aj rozšírených pórov.
Na dosiahnutie maximálneho efektu je doporučených 4-8 sedení v intervale 7-14 dní- podľa indikácie a rozsahu a intenzity zmien. Počas celej doby aplikácie klientka používa fotoprotektívny krém s vysokým UV filtrom.
Kontraindikácie: herpes simplex, sklon ku vzniku keloidných jaziev

Glyco A: využíva účinky kyseliny glykolovej, vhodnejší skôr pre liečbu akné a mastnej pokožky s rozšírenými pórmi, terapia býva spojená s výraznejšou zápalovou reakciou a následným olupovaním. Priemerný počet aplikácií 4-8.
Neostrata: využíva kyselinu glykolovú v rôznych koncentráciách, čo umožňuje "ušiť na mieru" hĺbku a intenzitu sprievodnej zápalovej reakcie podľa toho, aké prejavy potrebujeme korigovať-jemné vrásky, hlboké jazvy po akné, rozšírené póry alebo zápalové prejavy akné.


    Aplikácia botulotoxínu  
  

Botulotoxín A sa v estetickej medicíne začal používať v roku 1988, na liečbu hyperhidrózy v roku 1997. V neurológii, kde sa používajú niekoľkonásobne vyššie dávky, sa používa už od roku 1950.
Účinky botulotoxínu sa využívajú na vyradenie činnosti mimických svalov hlavne hornej polovice tváre, čím sa vyhladia tzv. mimické vrásky- v oblasti čela, koreňa nosa a okolia očí.

Botulotoxín sa aplikuje injekčne do príslušného svalu, čím sa blokuje prenos vzruchu- dochádza k uvoľneniu sťahu svalu a tým vyrovnaniu vrásky. Pri nemožnosti vráštenia svalov sa strácajú aj nevhodné mimické zlozvyky ako mračenie sa a tým efekt pretrváva aj po vyprchaní účinku samotného botulotoxínu.
Efekt nastupuje po niekoľkých hodinách až 2 dňoch, plne sa rozvinie do týždňa a stabilizuje sa po 2-3 týždnoch. Pretrváva cca 6-9 mesiacov, po opakovanej aplikácii sa doba pôsobenia predlžuje. Ďalšia aplikácia je možná najskôr po 4 mesiacoch.
Počas ošetrenia môžete pociťovať jemný tlak až krátko trvajúcu bolesť, v deň aplikácie je potrebné maximálne používať mimiku časti tváre, ktorá bola ošetrená. 3-4 hodiny po ošetrení si nesmiete ľahnúť, musíte vynechať ťažšiu fyzickú záťaž, solárium či saunu. Bežné ošetrenie pleti je možné previesť 6 hodín po aplikácii.
Používame prípravok Botox, ktorý ponecháva možnosť jemnej mimiky a tým nezanecháva dojem "kamennej tváre".

Hyperhidróza: Okrem korekcie mimických vrások je možné botulotoxín použiť aj na odstránenie zvýšeného potenia- v oblasti dlaní, na chodidlách a v podpazuší. Po aplikácii je potrebné na 24 hodín vynechať výraznejšiu fyzickú záťaž a návštevu solária, epilácia je možná najskôr 72 hodín po ošetrení. 


 Rejuvenizácia
 

Rejuvenizácia - omladzovanie: korekcia povrchových a hlbokých vrások injekčnou aplikáciou implantátov s obsahom kyseliny hyaluronovej.

Ide o prípravky obsahujúce kyselinu hyalurónovú- vstrebateľnú látku telu vlastnú, pri použití ktorej nehrozí vznik granulómov- "hrčiek" a alergických reakcií. Efekt je okamžitý a jeho pretrvávanie závisí od intenzity mimiky a enzymatickej aktivity, priemerne je to 6- 9 mesiacov, niekedy pretrváva aj viac ako rok,  po opakovanej aplikácii sa doba výrazne predlžuje. Vhodné kombinovať aj s aplikáciou botulotoxínu.

Mezoterapia - omladenie tváre, ale aj ťažšie reagujúcich oblastí ako sú krk, dekolt a chrbáty rúk aplikáciou prípravku obsahujúceho kys. hyalurónovú, vitamíny a glycerol. Prípravok sa aplikuje početnými drobnými vpichmi, pri výraznejších príznakoch starnutia kože vytváraním drobných "kopčekov", z ktorých sa účinné látky za niekoľko hodín rozšíria do pokožky. Používame produkty Teosyal Meso a Juvéderm Hydrate. бонприкс интернет магазин украина

Light filling mesotherapy: nový koncept ošetrenia spájajúci výplňové techniky a mezoterapiu. Ako jediný hĺbkovo mení štruktúru Vašej pokožky a obnovuje jej schopnosť odrážať svetlo. Obsahuje kyselinu hyalurónovú pre optimálnu hydratáciu, komplex účinných látok obnovujúcich štruktúru pokožky-amnokyselín, minerálov a vitamínov a pre komfort pri ošetrení aj anestetikum lidokain. Ošetrenie spočíva v aplikovaní malých vpichov tak. aby sa kyselina hyalurónová a komplex účinných látok rozšírili rovnomerne. Pre zabezpečenie optimálnej obnovy štruktúry pokožky odporúčame 3 ošetrenia v 3-týždňových intervaloch. Výsledkom je rovnomerné a prirodzené napnutie pleti, obnovenie jasu a potlačenie vekom, stresom, slnkom a nesprávnym životným štýlom spôsobenej matnosti, unavenosti a povädnutosti pleti. Používame produkt Teosyal Light filling redensity. 

 

бонприкс интернет магазин

FOTOGALÉRIA